top of page

הלקוחות שלנו הם מבחינתנו הנכס החשוב ביותר, חשוב לנו שתדעו מה אנו עושים עבורם, עד כמה אנו משתדלים כדי לתת להם את המענה המקצועי הטוב ביותר ואת השירות ברמה הגבוהה ביותר. מידי פעם נספר לכם כאן על הפעילויות שעשינו עבור לקוחותינו.

גם אתם, הלקוחות היקרים שלנו! תוכלו להיכנס כאן לדף ולראות איך זה היה נראה מזווית המצלמה

ילדי עמותת שפת הלב אצל נשיא המדינה - במסגרת פעילות יח"צ לעמותת "שפת הלב" יזמנו מפגש של ילדי העמותה העולים לכיתה א' אצל נשיא המדינה. נשיא המדינה מר ראובן ריבלין קיבל במעונו בירושלים את ילדי עמותת "שפת הלב" העולים לכיתה א' וברכם בברכת הצלחה! עמותת שפת הלב מטפלת בילדים הנולדים עם שפה וחיך שסועים מכל המגזרים בישראל בהכוונה, ביעוץ ובעזרים רפואיים המקלים על הילדים והוריהם. בישראל כל ילד 600 נולד עם שפה או חיך שסועים.

 

מפגש גיבוש לקראת ר"ה למשפחות ילדי עמותת שפת הלב - במסגרת פעילויות התרבות שעושה עמותת "שפת הלב" למשפחות הילדים קיימנו ערב גיבוש למשפחות ולילדים. במסגרת יום הגיבוש שנערך בפארק רעננה בתרומתה האדיבה של עיריית רעננה ובעזרתו של סגן ראש העיר מר חיים גולדמן הופיעו בפני הילדים בהתנדבות הזמר דורון מירן שריגש את ההורים ואת הילדים כשסיפר להם על ההתמודדות שלו עם שפה שסועה, כמו"כ הופיע באירוע בהתנדבות "פרופסור פוקס" שריתק את הילדים במשך שעה ארוכה.

 

בפעם השניה ברציפות מגזין זמן במקום הראשון בסקר TGI - אם בפעם הקודמת כשבסקר TGI מגזין זמן הגיע למקום הראשון ברמת החשיפה כמגזין החרדי הנקרא ביותר בישראל, הפעם הוא מוכיח שהוא כבר מקבע את מיקומו בקדמת הבמה ובפער משמעותי מהבאים אחריו. מגזין "זמן" הינו ירחון תוכן איכותי ממדרגה ראשונה היו"ל במהדורה מעוצבת וייחודית ומופץ ברובו למנויים ובחלקו נמכר בנקד"מ בכל רחבי הארץ. מגזין זמן בישראל הוא אחיו של מגזין זמן בארה"ב היו"ל זה קרוב לעשור, בארץ החל מגזין זמן את הופעתו אך לפני כשלוש שנים ובגלל איכותו ומקצועיותו הוא הגיע עד מהרה למקום הראשון בסקר TGI כאמור זו הפעם השניה ברציפות

 

מוקד ה.ר.ב. – מענה הלכתי רפואי בינלאומי - השבוע השקנו את המותג החדש "מוקד ה.ר.ב" לאחר היערכות בת כמה חודשים ובניית אסטרטגיה תקשורתית ושפה פרסומית העלנו לאוויר את הקמפיין הראשון של מוקד ה.ר.ב. מייד עם עליית הקמפיין לאוויר שכלל מודעות בכל המדיה החרדית, פרסום עלונים בבתי כנסת, מודעות בבתי כנסת ופעילות יח"צ ענפה החל המוקד הטלפוני לקבל זרם פניות טלפוניות מכל רחבי הארץ

 

הגבאים הקטנים של בוני עולם - עמותת בוני עולם מסייעת למשפחות חשוכות ילדים, במסגרת הפעילות של העמותה והאמצעים שלה לגיוס משאבים. מידי יום שישי לפני הדלקת נרות מקישים ילדים על דלתות השכנים שלהם בבניין עם קופת הצדקה של "בוני עולם" ומבקשים תרומה לפני הדלקת הנרות. במסגרת הרצון להרחיב את מעגל הילדים הפקנו עלון שהופץ ב-150.000 עותקים בכל רחבי הארץ וגרם לגל פניות עצום למוקד הטלפוני של עמותת בוני עולם. לצורך מיתוג הפרויקט רתמנו את המאייר והצייר מוטי הלר שיצור לנו "דמותג" שירוץ אתנו לאורך כל הדרך

 

תור עולם מסכמת עונת פעילות מוצלחת - חברת "תור עולם" החברה הוותיקה לתיירות במגזר החרדי עלתה השנה לראשונה בסדרת תכניות רדיו ברדיו "קול חי", במסגרת סדרת התכניות לקחנו את המאזינים מידי שבוע ליעד אחר של החברה, העלנו לשידור את מדריכי הטיולים של החברה והעברנו בשידור למאזינים את החוויה של הטיול עם חברת "תור עולם".

 

אלפי ילדי בוני עולם בספידי כיף בחופשת הקיץ - במסגרת הפעילות לשימור הקשר עם משפחות המתנדבים של בוני עולם יזמנו יחד עם הארגון שת"פ עם אתר "ספידי כיף", אלפי המשפחות המתנדבות קיבלו עם תחילת חופשת הקיץ מעטפה עם מספר כרטיסי כניסה לאתר. את המשפחות שהגיעו לאתר במהלך כל חופשת הקיץ קיבל שלט ענק שגרם לחשיפה גם בקרב כל באי האתר במהלך כל חופשת הקיץ.

 

לראשונה נכנסה רשימה חרדית בבחירות בלשכת עוה"ד - לאחר קמפיין ארוך ומרתק הצלחנו ב"ה להביא לתוצאה מרשימה, רשימת "אמונה במקצוע" בראשות עוה"ד יוסף ויצמן, מנחם מושקוביץ ושלמה לינצר התמודדה לראשונה ברשימה דתית חרדית בלשכת עוה"ד, עם היוודע תוצאות הבחירות התבשרנו על כניסתם של שני נציגים לוועד הארצי ושני נציגים לוועד מחוז ת"א. יו"ר הלשכה הנבחר עו"ד אפי נוה שליווה את כל מהלך הקמפיין בירך את החברים הנבחרים והבטיח המשך שיתוף פעולה פורה לאורך כל הקדנציה

 

אירוע הצדעה לבוני עולם לרגל לידת הילד ה-5000 לרגלי הכותל המערבי נערך אירוע הצדעה מרגש לארגון "בוני עולם", ארגון בוני עולם מסייע למשפחות חשוכות ילדים, הארגון הפועל בכל רחבי העולם חגג את לידת הילד ה 5000 במסגרת פעילות הארגון, אישי ציבור מכל הקשת הפוליטית בישראל לצד ראשי מערכת הרפואה וראשי הארגון מכל רחבי העולם הצדיעו להנהלת הארגון. במסגרת האירוע הפקנו סרט סוחט דמעות שסיפר את סיפור חייהם של זוג שזה לחבוק ילד בזכות העזרה של "בוני עולם".

חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
חיים קליגר - אסטרטגיה תקשורתית
bottom of page